#3 Panoramic Seaviewㅣ2Br 2Bathㅣwalk To Jetty By Mango House3 Apartment Kota Kinabalu

( ex. #3 No1 Revisited Stay-seaview, 2bedroom 2bathroom Big Livingroom -mango House3 )
Kota Kinabalu
Pangsapuri #3 Panoramic Seaviewㅣ2br 2bathㅣwalk To Jetty By Mango House3 Kota Kinabalu
9.3 Hebat
87 ulasan

#3 Panoramic Seaviewㅣ2Br 2Bathㅣwalk To Jetty By Mango House3 Apartment Kota Kinabalu

T1-17-01, Jesselton Quay, Jalan Tun Fuad Stephen, Kota Kinabalu, Malaysia Tunjukkan peta
Menawarkan WiFi di seluruh kawasan hartanah, pangsapuri #3 Panoramic Seaviewㅣ2Br 2Bathㅣwalk To Jetty By Mango House3 terletak di Kota Kinabalu, 5 km dari lapangan terbang Antarabangsa Kota Kinabalu. Pangsapuri boleh menempatkan sehingga 6 orang dan terdiri daripada 2 bilik tidur dan 2 bilik mandi.
Hanya dalam jarak 10 minit berjalan kaki dari perhentian bas Wisma Sabah Wisma Merdeka, tempat yang menawarkan akses mudah ke Pelabuhan Kota Kinabalu yang terletak sejauh 950 meter. Berjarak satu minit berjalan kaki dari Island Hop Express, tempat itu berada dalam jarak 150 meter dari Beach Bums Borneo. Natural Kitchen dan Peacock Garden EX Buddha Bar terletak kira-kira 50 meter dari tempat itu.
Beberapa bilik menawarkan pemandangan ke laut.
+ Lagi - Kurang
Ciri-ciri utama
  • Wi-Fi
  • Kolam renang
  • Kecergasan/Gim
  • Tempat Makan di tapak
  • Penyaman udara
  • Binatang peliharaan tidak dibenarkan
  • + Lagi

Peta

Tarikan pelancong di

Kota Kinabalu
Tarikan
  • KK Esplanade - 1 km
  • Kota Kinabalu Wetland Centre - 1 km
  • Gaya Street (Sunday Market) - 1.2 km
  • Likas Sport Complex - 1.8 km
  • Signal Hill Observatory - 700 m
  • Menara Jam Atkinson - 1068 km
  • Centre Point - 1795 km
  • Kota Kinabalu City Waterfront - 1825 km
  • Mamutik Island - 1908 km
  • Sabah State Mosque - 1944 km
Lapangan terbang
  • Lapangan Terbang Antarabangsa Kota Kinabalu - 10 km
Stesen kereta api
  • North Borneo Railway - 6 km

Bilik & Ketersediaan

Sila tunggu, kami sedang menyemak bilik yang tersedia untuk anda.
Kemudahan

Umum

  • Tidak merokok di tempat
  • Wi-Fi
  • Tempat letak kereta
  • Daftar masuk/keluar VIP
  • Haiwan peliharaan tidak dibenarkan
  • Keselamatan 24-jam
  • Bilik persalinan
  • Lif
  • Pengesan asap
  • Pemadam api
  • Akses kad kunci
  • Akses kunci

Makan

  • Cerek elektrik
  • Alat memasak/Dapur
  • Bar/ruang istirahat

Riadah & Sukan

  • Kolam infiniti
  • Kerusi berjemur
  • Kawasan taman
  • Pusat kecergasan
  • Kolam dengan pemandangan

Perkhidmatan

  • Kedai/perkhidmatan komersil

Kemudahan Bilik

  • Penyaman udara
  • Kawasan duduk
  • Kemudahan teh dan kopi
  • Meja makan
  • Kelengkapan peribadi percuma
  • TV skrin rata
  • Lantai parket
Ciri-ciri utama
  • Wi-Fi
  • Kolam renang
  • Kecergasan/Gim
  • Tempat Makan di tapak
  • Penyaman udara
  • Binatang peliharaan tidak dibenarkan

Polisi Hotel

Daftar masuk: dari 15:00 hingga 23:30
Daftar keluar: sehingga 11:00
Masukkan tarikh anda
Masukkan tarikh anda
Is 3 Aug
Se 4 Aug
tetamu
Mencari hotel di Kota Kinabalu